HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 11 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Florent PAPUCI

Personal data

Picture of Florent PAPUCI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Florent PAPUCI
Birthday (Age):18. Shkurt 1988 (34)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21TREPCAvsBESA100--------
Saturday August 27TREPCA 89vsBESA100--1--1--
Wednesday September 07BESAvsGJILAN100--------
Saturday September 10KEK-UvsBESA100--------
Sunday September 18BESAvsPRISHTINA100--1-----
Sunday October 23BESAvsLEPENCI100--------
Sunday October 30BESAvsTREPCA100--1-----
Friday November 04BESAvsTREPCA 89100--------
Sunday November 13BESAvsKEK-U100--------
Saturday November 19PRISHTINAvsBESA100--------
Wednesday November 23BESAvsLIRIA100--------
Games total1100--3--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14BESA11----11----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13BESA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12BESA77---13--1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11BESA22----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10BESA55----1-----
Career Total1515---161-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13BESAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12BESAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11BESAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10BESAPLAYERS