HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E shtunë, 19. Nentor 2011 - 14:00 h

PRISHTINABESA
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Match referee(s):Erduan BALICI, Sokol DOMI, Nazim IBRAHIMI
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Demtim
   • 70' : Krenar VOKSHI ( 1 )
   Gol
   • 22' : Adnan HAXHAJ ( 1 | Goditje me koke )
   • 74' : Faton ZEJNULLAHU ( 1 | Aksion personal )
   • 87' : Elhami BERISHA ( 1 | Gjuajtje e forte )
    Karton i verdhe
     • 50' : Visar HAKLAJ ( 1 | Nderrhyrje e parregullt )