HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Ilir BERISHA

Personal data

Picture of Ilir BERISHA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ilir BERISHA
Birthday (Age):25. Qershor 1991 (33)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21VELLAZNIMIvsPRISHTINA1001-1-----
Saturday August 27PRISHTINAvsHYSI100--------
Wednesday September 07LEPENCIvsPRISHTINA1001-------
Sunday September 11PRISHTINAvsTREPCA100--------
Sunday September 18BESAvsPRISHTINA100--------
Saturday September 24PRISHTINAvsGJILAN100--------
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA010--------
Saturday October 22PRISHTINAvsDRITA100--------
Sunday October 30PRISHTINAvsVELLAZNIMI100--------
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA100--------
Tuesday November 08PRISHTINAvsLEPENCI100--------
Saturday November 19PRISHTINAvsBESA100--------
Wednesday November 23GJILANvsPRISHTINA100--------
Games total12102-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari44-1--------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA77--3-1-----
Career Total1111-13-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAMbrojtes