HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Visar HAKLAJ

Personal data

Picture of Visar HAKLAJ
Name:Visar HAKLAJ
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27TREPCA 89vsBESA100--1-----
Wednesday September 07BESAvsGJILAN010--------
Saturday September 10KEK-UvsBESA100--------
Sunday September 18BESAvsPRISHTINA100--1-----
Saturday September 24LIRIAvsBESA100--------
Sunday October 23BESAvsLEPENCI100--------
Sunday October 30BESAvsTREPCA100--0-----
Wednesday November 09GJILANvsBESA100--------
Saturday November 19PRISHTINAvsBESA100--1-----
Wednesday November 23BESAvsLIRIA101--------
Games total911--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HAJVALIA1-1---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13BESA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12BESA5411--4-----
Career Total6421--4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HAJVALIAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12BESAMesfushor