HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Elhami BERISHA

Personal data

Picture of Elhami BERISHA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Elhami BERISHA
Birthday (Age):09. Shkurt 1988 (36)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21VELLAZNIMIvsPRISHTINA010--------
Saturday August 27PRISHTINAvsHYSI100--------
Wednesday September 07LEPENCIvsPRISHTINA100--------
Sunday September 11PRISHTINAvsTREPCA100--------
Saturday September 24PRISHTINAvsGJILAN100--------
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA100--------
Saturday October 22PRISHTINAvsDRITA100--------
Sunday October 30PRISHTINAvsVELLAZNIMI1002-------
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA1001-------
Tuesday November 08PRISHTINAvsLEPENCI100--1-----
Saturday November 12TREPCAvsPRISHTINA100--------
Saturday November 19PRISHTINAvsBESA1001-------
Wednesday November 23GJILANvsPRISHTINA100--------
Games total12104-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERONIKELI11----2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA77--4-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10HYSI622602--1-----
Career Total70106024-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERONIKELIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10HYSIPLAYERS