HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - KOSOVA(V) [KOS]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Ridvan BEQIRIRidvan BEQIRI  Republika e Kosoves24. Nentor 1980 (43)----
0Ismet CAKAIsmet CAKA  Republika e Kosoves05. Janar 1986 (38)88--
0Mensur CERKEZIMensur CERKEZI  Republika e Kosoves05. Gusht 1985 (38)----
0Ilir HASANIIlir HASANI  Republika e Kosoves26. Mars 1988 (36)----
0Zeqir HASIZeqir HASI  Republika e Kosoves- (-)12111201
0Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (36)----
0Armend IBRAHIMIArmend IBRAHIMI  Republika e Kosoves05. Shkurt 1981 (43)60-60-
0Festim ISTREFIFestim ISTREFI  Republika e Kosoves28. Janar 1991 (33)433401
0Ilir IZMAKUIlir IZMAKU  Republika e Kosoves17. Mars 1983 (41)88--
0Lutfi KELMENDILutfi KELMENDI  Republika e Kosoves17. Mars 1991 (33)----
0Bahri KERABahri KERA  Republika e Kosoves18. Nentor 1988 (35)222201
0Burak KERABurak KERA  Republika e Kosoves17. Mars 1991 (33)----
0Fatlum KRASNIQIFatlum KRASNIQI  Republika e Kosoves03. Tetor 1990 (33)----
0Arbanis MAXHUNIArbanis MAXHUNI  Republika e Kosoves22. Gusht 1991 (32)----
0Mensur MAXHUNIMensur MAXHUNI  Republika e Kosoves19. Gusht 1978 (45)99-4
0Mirsad MAXHUNIMirsad MAXHUNI  Republika e Kosoves24. Maj 1988 (35)----
0Xhavit MEHMETIXhavit MEHMETI  Republika e Kosoves12. Gusht 1976 (47)88--
0Bekim MUSLIUBekim MUSLIU  Republika e Kosoves25. Maj 1979 (44)10111001
0Kujtim PATINAKujtim PATINA  Republika e Kosoves04. Prill 1989 (35)----
0Emir RAMAEmir RAMA  Republika e Kosoves07. Mars 1989 (35)288202
0Burim SADIKUBurim SADIKU  Republika e Kosoves15. Maj 1988 (36)99--
0Bashkim SHALABashkim SHALA  Republika e Kosoves05. Prill 1991 (33)----
0Bejtë SMAKOLLIBejtë SMAKOLLI  Republika e Kosoves14. Prill 1985 (39)----
0Florim SOKOLIFlorim SOKOLI  Republika e Kosoves01. Janar 1988 (36)55-4
0Mehë UKAMehë UKA  Republika e Kosoves30. Shtator 1989 (34)444402
0Blerim VILANCIBlerim VILANCI  Republika e Kosoves08. Qershor 1986 (37)77-1
0Armend ZABERGJAArmend ZABERGJA  Republika e Kosoves25. Nentor 1986 (37)99--
0Faruk ZENELIFaruk ZENELI  Republika e Kosoves25. Dhjetor 1981 (42)99--
0Bajram ZUQAKUBajram ZUQAKU  Republika e Kosoves26. Korrik 1988 (35)88-5
Total