HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Ekipi - KEK-U [KEK]

Foto e Ekipit [KEK-U]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Flakron DEDINCAFlakron DEDINCA  - (-)----------
12Ilir AVDYLIIlir AVDYLI  Republika e Kosoves- (-)1212--------
22Tahir MORINATahir MORINA  Republika e Kosoves- (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Gent HALITIGent HALITI  - (-)22----------
0Labinot HAZIRILabinot HAZIRI  Republika e Kosoves- (-)11----------
0Dardan JASHARIDardan JASHARI  Republika e Kosoves- (-)------------
4Leutrim PRENIQILeutrim PRENIQI  - (-)8711--1-----
6Mirsad BAJRAMIMirsad BAJRAMI  - (-)109121-1-----
11Egzon PLLANAEgzon PLLANA  Republika e Kosoves- (-)1091--1------
20Krenar HASHANIKrenar HASHANI  - (-)4311--------
23Armend THAQIArmend THAQI  - (-)761---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 112-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Enis KRASNIQIEnis KRASNIQI  - (-)7161--------
0Bujar THACIBujar THACI  Republika e Kosoves- (-)11----1-----
3Naim KODRALIUNaim KODRALIU  Republika e Kosoves22. Tetor 1976 (47)99---13-----
7Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)1010-12-1-----
8Halit THAQIHalit THAQI  - (-)8351--2-----
10Mensur SIMNICAMensur SIMNICA  Republika e Kosoves15. Gusht 1984 (39)1111----6-----
15Jetmir BEHRAMIJetmir BEHRAMI  - (-)972-1-1-----
19Besart DUSHIBesart DUSHI  Republika e Kosoves- (-)98111-11----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 52171----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ardian BAJRAMIArdian BAJRAMI  Republika e Kosoves26. Maj 1987 (36)624---------
0Euron HOTIEuron HOTI  - (-)4131--1---1-
0Arlind MJEKUArlind MJEKU  - (-)------------
0Martir SHALAMartir SHALA  - (-)1-1---------
0Armend ZABERGJAArmend ZABERGJA  Republika e Kosoves25. Nentor 1986 (37)1-1---------
2Afrim VISOKAAfrim VISOKA  Republika e Kosoves31. Janar 1978 (46)1212----1-----
9Florim BERBATOCIFlorim BERBATOCI  Republika e Kosoves21. Tetor 1989 (34)1111-27-52-1--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 122243-11-
 Stafi i KEK-U [KEK-U]

 Funksioni
Mentor MIFTARIMentor MIFTARI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer