HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2016-17

Ilir DAJA


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Ilir DAJA
Name:Ilir DAJA
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2012-13Besa4
Kategoria Superiore 2015-16Tirana15
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana1
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1
Kategoria Superiore 2016-17Tirana2
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu4
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana-
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu2
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana-
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari-
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana-
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana-
Career Total29

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaTranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaTranjer
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuTranjer
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuTranjer
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariTranjer
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaTranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaTranjer