HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2017-18

Pellumb ZIRI


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Pellumb ZIRI
Name:Pellumb ZIRI
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria 1 2015-16Iliria-
Kategoria 1 2016-17Iliria-
Kategoria 1 2017-18Iliria-
!Copy of Kategoria 1 2018-19Iliria-
Kategoria 1 2018-19Iliria-
Career Total-

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2015-162015-16IliriaTranjer
Kategoria 1 2016-172016-17IliriaTranjer
Kategoria 1 2017-182016-17IliriaTranjer
!Copy of Kategoria 1 2018-192018-19IliriaTranjer
Kategoria 1 2018-192018-19IliriaTranjer