HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Match Schedule for DRENICAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
117.08.201417:30 hVELLAZNIMI - DRENICA2-1thumbs_down.png
223.08.201417:30 hDRENICA - TREPCA2-0thumbs_up.png
331.08.201417:30 hFERIZAJ - DRENICA3-1thumbs_down.png
403.09.201417:30 hTREPCA 89 - DRENICA1-1draw.png
512.09.201417:30 hDRENICA - DRITA5-0thumbs_up.png
620.09.201417:30 hHAJVALIA - DRENICA1-0thumbs_down.png
727.09.201417:30 hDRENICA - KF ISTOGU2-3thumbs_down.png
803.10.201417:30 hBESA - DRENICA2-1thumbs_down.png
908.10.201417:30 hDRENICA - PRISHTINA2-0thumbs_up.png
1014.10.201417:30 hFERONIKELI - DRENICA0-2thumbs_up.png
1118.10.201417:30 hDRENICA - KOSOVA(V)1-1draw.png
1226.10.201416:00 hDRENICA - VELLAZNIMI2-0thumbs_up.png
1302.11.201417:30 hTREPCA - DRENICA1-0thumbs_down.png
1408.11.201415:00 hDRENICA - FERIZAJ1-0thumbs_up.png
1515.11.201417:30 hDRENICA - TREPCA 890-0draw.png
1622.12.201417:30 hDRITA - DRENICA4-0thumbs_down.png
1728.02.201515:00 hDRENICA - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
1814.03.201517:00 hKF ISTOGU - DRENICA1-0thumbs_down.png
1921.03.201515:00 hDRENICA - BESA3-0thumbs_up.png
2031.03.201515:00 hPRISHTINA - DRENICA3-0thumbs_down.png
2104.04.201515:00 hDRENICA - FERONIKELI0-0draw.png
2212.04.201516:00 hKOSOVA(V) - DRENICA0-0draw.png
2317.04.201516:00 hFERONIKELI - DRENICA4-2thumbs_down.png
2426.04.201516:00 hKOSOVA(V) - DRENICA2-0thumbs_down.png
2530.04.201516:00 hDRENICA - VELLAZNIMI1-0thumbs_up.png
2603.05.201516:00 hTREPCA 89 - DRENICA3-1thumbs_down.png
2709.05.201516:00 hDRENICA - KF ISTOGU0-0draw.png
2813.05.201517:00 hHAJVALIA - DRENICA0-0draw.png
2916.05.201517:00 hDRENICA - DRITA0-0draw.png
3024.05.201518:00 hBESA - DRENICA-