HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for KF LLAPIIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201517:30 hKOSOVA(V) - KF LLAPI0-1thumbs_up.png
229.08.201517:30 hKF LLAPI - TREPCA 891-2thumbs_down.png
309.09.201517:30 hPRISHTINA - KF LLAPI2-1thumbs_down.png
413.09.201517:30 hKF LLAPI - DRITA3-3draw.png
516.09.201517:30 hLIRIA - KF LLAPI5-2thumbs_down.png
620.09.201417:30 hKF LLAPI - DRENICA2-1thumbs_up.png
725.09.201417:30 hGJILAN - KF LLAPI1-1draw.png
830.09.201516:00 hKF LLAPI - FERONIKELI1-0thumbs_up.png
903.10.201516:00 hKF ISTOGU - KF LLAPI0-1thumbs_up.png
1017.10.201516:00 hHAJVALIA - KF LLAPI1-0thumbs_down.png
1125.10.201516:00 hKF LLAPI - BESA1-0thumbs_up.png
1231.10.201515:00 hKF LLAPI - KOSOVA(V)1-0thumbs_up.png
1303.11.201515:00 hTREPCA 89 - KF LLAPI0-1thumbs_up.png
1408.11.201515:00 hKF LLAPI - PRISHTINA2-0thumbs_up.png
1518.11.201515:00 hDRITA - KF LLAPI2-2draw.png
1622.11.201515:00 hKF LLAPI - LIRIA1-0thumbs_up.png
1728.11.201515:00 hDRENICA - KF LLAPI2-1thumbs_down.png
1828.02.201615:30 hKF LLAPI - GJILAN1-1draw.png
1905.03.201615:30 hFERONIKELI - KF LLAPI1-0thumbs_down.png
2012.03.201615:30 hKF LLAPI - KF ISTOGU5-0thumbs_up.png
2120.03.201615:30 hKF LLAPI - HAJVALIA1-1draw.png
2227.03.201616:00 hBESA - KF LLAPI0-0draw.png
2301.04.201615:30 hKF LLAPI - DRITA1-1draw.png
2406.04.201616:00 hPRISHTINA - KF LLAPI3-1thumbs_down.png
2510.04.201616:00 hKF LLAPI - KOSOVA(V)3-0thumbs_up.png
2616.04.201617:00 hKF ISTOGU - KF LLAPI2-0thumbs_down.png
2722.04.201617:00 hKF LLAPI - TREPCA 891-1draw.png
2801.05.201617:00 hBESA - KF LLAPI2-0thumbs_down.png
2905.05.201617:00 hKF LLAPI - GJILAN1-3thumbs_down.png
3008.05.201617:00 hKF LLAPI - DRENICA3-1thumbs_up.png
3111.05.201617:30 hFERONIKELI - KF LLAPI2-1thumbs_down.png
3214.05.201617:30 hKF LLAPI - HAJVALIA-