HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Match Schedule for ErzeniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201818:00 hErzeni - Iliria2-1thumbs_up.png
215.09.201818:00 hKorabi - Erzeni1-0thumbs_down.png
322.09.201818:00 hErzeni - Burreli1-0thumbs_up.png
429.09.201818:00 hDinamo - Erzeni2-1thumbs_down.png
507.10.201816:00 hErzeni - Beselidhja2-1thumbs_up.png
620.10.201816:00 hVllaznia - Erzeni1-0thumbs_down.png
727.10.201816:00 hErzeni - Veleciku2-1thumbs_up.png
803.11.201816:00 hErzeni - Shenkolli5-0thumbs_up.png
910.11.201816:00 hVora - Erzeni1-3thumbs_up.png
1024.11.201816:00 hIliria - Erzeni0-1thumbs_up.png
1101.12.201816:00 hErzeni - Korabi1-0thumbs_up.png
1208.12.201816:00 hBurreli - Erzeni1-0thumbs_down.png
1315.12.201816:00 hErzeni - Dinamo2-1thumbs_up.png
1422.12.201815:30 hBeselidhja - Erzeni1-1draw.png
1502.02.201916:00 hErzeni - Vllaznia2-0thumbs_up.png
1609.02.201916:00 hVeleciku - Erzeni3-1thumbs_down.png
1716.02.201916:00 hShenkolli - Erzeni1-0thumbs_down.png
1823.02.201916:00 hErzeni - Vora0-0draw.png