HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Got error -1 from storage engine SQL=SELECT matches.* , playground.name AS playground_name, playground.short_name AS playground_short_name FROM newing_joomleague_match AS matches INNER JOIN newing_joomleague_round AS r ON matches.round_id = r.id INNER JOIN newing_joomleague_project_team AS pt1 ON matches.projectteam1_id = pt1.id INNER JOIN newing_joomleague_team AS t1 ON t1.id = pt1.team_id INNER JOIN newing_joomleague_project_team AS pt2 ON matches.projectteam2_id = pt2.id INNER JOIN newing_joomleague_team AS t2 ON t2.id = pt2.team_id LEFT JOIN newing_joomleague_playground AS playground ON playground.id = matches.playground_id WHERE r.project_id = 121 AND r.roundcode = 9 AND (t1.id = 28 OR t1.id = 28) AND matches.published = 1 GROUP BY matches.id ORDER BY matches.match_date ASC, matches.match_number
Kategoria 1 2018-19
Match Schedule for LushnjaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201818:00 hTomori - Lushnja1-1draw.png
215.09.201818:00 hLushnja - Oriku1-0thumbs_up.png
322.09.201818:00 hEgnatia - Lushnja0-0draw.png
429.09.201818:00 hLushnja - Turbina1-1draw.png
506.10.201816:00 hApolonia - Lushnja1-1draw.png
620.10.201816:00 hLushnja - Bylis0-1thumbs_down.png
729.10.201816:00 hElbasani - Lushnja1-1draw.png
804.11.201816:00 hBesa - Lushnja1-0thumbs_down.png
910.11.201816:00 hLushnja - Pogradeci1-0thumbs_up.png
1024.11.201816:00 hLushnja - Tomori3-0thumbs_up.png
1101.12.201816:00 hOriku - Lushnja1-3thumbs_up.png
1208.12.201816:00 hLushnja - Egnatia2-1thumbs_up.png
1315.12.201816:00 hTurbina - Lushnja1-0thumbs_down.png
1423.12.201815:30 hLushnja - Apolonia0-0draw.png
1502.02.201916:00 hBylis - Lushnja3-0thumbs_down.png
1609.02.201916:00 hLushnja - Elbasani3-1thumbs_up.png
1717.02.201916:00 hLushnja - Besa2-0thumbs_up.png
1823.02.201916:00 hPogradeci - Lushnja1-0thumbs_down.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit