HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 08 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
Match Schedule for LihtenshteinIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
105.09.201622:45 hSpanje - Lihtenshtein8-0thumbs_down.png
206.10.201622:45 hLihtenshtein - Shqiperi0-2thumbs_down.png
309.10.201620:00 hIzrael - Lihtenshtein2-1thumbs_down.png
412.11.201622:45 hLihtenshtein - Itali0-4thumbs_down.png
524.03.201722:45 hLihtenshtein - Maqedoni0-3thumbs_down.png
611.06.201722:45 hItali - Lihtenshtein5-0thumbs_down.png
702.09.201720:00 hShqiperi - Lihtenshtein2-0thumbs_down.png
805.09.201722:45 hLihtenshtein - Spanje0-8thumbs_down.png
906.10.201722:45 hLihtenshtein - Izrael0-1thumbs_down.png
1009.10.201722:45 hMaqedoni - Lihtenshtein4-0thumbs_down.png