HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20

Player Information - Rigers DUSHKU

Personal data

Picture of Rigers DUSHKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Rigers DUSHKU
Birthday (Age):08. Shtator 1991 (32)
Player Position:Sulmues

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari2-2---1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari4-4-1-2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari1-1---------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi11----------
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi11-1------1-
Kategoria Superiore 2013-14Partizani5411--2-----
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia431-2-1-----
Kategoria 1 2011-12Besa3121--------
Career Total21101133-6---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12BesaSulmues