HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
Match Schedule for TiranaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
218.09.201918:00 hShenkolli - Tirana0-0draw.png
302.10.201916:00 hTirana - Shenkolli4-0thumbs_up.png
429.01.202016:00 hKastrioti - Tirana1-3thumbs_up.png
512.02.202015:00 hTirana - Kastrioti4-0thumbs_up.png
611.06.202019:00 hTirana - Beselidhja5-1thumbs_up.png
724.06.202018:30 hBeselidhja - Tirana1-1draw.png
801.07.202015:00 hBylis - Tirana2-1thumbs_down.png
915.07.202015:00 hTirana - Bylis2-0thumbs_up.png
1002.08.202022:00 hTeuta - Tirana-