HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20

Player Information - Junior SERGINHO

Personal data

Picture of Junior SERGINHO
Name: Junior SERGINHO
Jersey Number: 17
Player Position: Sulmues

Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Skenderbeu 4 2 2 2 - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Laci 6 5 1 1 1 - - - - - - -
Career Total 10 7 3 3 1 - - - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Laci Sulmues
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Laci Sulmues
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Laci Sulmues
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Skenderbeu Sulmues
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Laci Sulmues