HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201922:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_up.png
228.08.201919:00 hLaci - Skenderbeu1-2thumbs_up.png
301.09.201922:00 hSkenderbeu - Bylis0-3thumbs_down.png
414.09.201919:00 hTirana - Skenderbeu3-1thumbs_down.png
521.09.201919:00 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_up.png
628.09.201919:00 hVllaznia - Skenderbeu4-0thumbs_down.png
705.10.201917:00 hSkenderbeu - Luftetari2-0thumbs_up.png
819.10.201920:00 hSkenderbeu - Kukësi0-0draw.png
924.10.201918:00 hPartizani - Skenderbeu3-1thumbs_down.png
1028.10.201921:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-1draw.png
1102.11.201920:00 hSkenderbeu - Laci1-4thumbs_down.png
1209.11.201917:00 hBylis - Skenderbeu2-3thumbs_up.png
1323.11.201919:30 hSkenderbeu - Tirana2-1thumbs_up.png
1408.12.201919:30 hTeuta - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
1514.12.201919:00 hSkenderbeu - Vllaznia0-1thumbs_down.png
1618.12.201916:00 hLuftetari - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
1722.12.201919:00 hKukësi - Skenderbeu1-1draw.png
1821.01.202020:00 hSkenderbeu - Partizani3-2thumbs_up.png
1925.01.202017:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_up.png
2003.02.202017:00 hLaci - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
2108.02.202017:00 hSkenderbeu - Bylis1-1draw.png
2215.02.202021:00 hTirana - Skenderbeu1-1draw.png
2322.02.202020:00 hSkenderbeu - Teuta3-2thumbs_up.png
2429.02.202017:00 hVllaznia - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
2504.03.202020:00 hSkenderbeu - Luftetari2-0thumbs_up.png
2609.03.202021:00 hSkenderbeu - Kukësi2-1thumbs_up.png
2703.06.202023:00 hPartizani - Skenderbeu1-2thumbs_up.png
2807.06.202020:00 hFlamurtari - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
2915.06.202020:00 hSkenderbeu - Laci1-1draw.png
3020.06.202020:00 hBylis - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
3128.06.202023:00 hSkenderbeu - Tirana1-2thumbs_down.png
3206.07.202023:45 hTeuta - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
3311.07.202023:45 hSkenderbeu - Vllaznia2-1thumbs_up.png
3418.07.202020:00 hLuftetari - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
3524.07.202023:45 hKukësi - Skenderbeu0-0draw.png
3629.07.202023:45 hSkenderbeu - Partizani4-1thumbs_up.png