HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
Nje Shqiperi plot grinte humbet kunder Zvicres
nga Administrator    E martë, 14 Qershor 2016 13:41    pdfShtypEmail
ndeshja-shqiperi-zvicerKombetarja jone ka humbur ne ndeshjen e pare te Europianit France 2016. Lojtaret kane hyre ne fushe me shume emocione dhe si rrjedhoje jane ndeshkuar qe ne minuten e 5  te lojes. Nje dalje e...
Lexo ma...
 
Kombetarja arrin ne Lens
nga Administrator    E premte, 10 Qershor 2016 12:17    pdfShtypEmail
ekipi-lensDje mbasdite ekipi ka zhvilluar seancen e vetme stervitore, duke u perqendruar ne ushtrime teknike. Gjithashtu eshte zhvilluar si zakonisht konferenca per shtyp, ku kane qene te pranishem Basha dhe...
Lexo ma...
 
De Biasi le pushim skuadren
nga Administrator    E enjte, 09 Qershor 2016 13:33    pdfShtypEmail
ekipi stervitje kace euro2016Tranjeri i kombetares shqiptare Gianni De Biasi ka suprizuar te gjithe duke vendosur qe ekipi te jete jete pushim. Ai ne bashkepunim me stafin dhe lojtaret ka vendosur qe te anulloje seancen...
Lexo ma...
 
Mbyllet dita e trete e pergatijeve ne France
nga Administrator    E mërkurë, 08 Qershor 2016 19:25    pdfShtypEmail
stervitja-dita-3Sot mbasdite eshte mbyllur edhe dita e trete e pergatitjeve qe ekipi yne kombetar po ben ne France. Ne stervitjen e paradites, kontigjenti i lojtareve te Shqiperise ka qene i plote. Me ekipin jane...
Lexo ma...
 
Veseli: jam shqiptar, Roshi: E shoh veten titullar
nga Administrator    E mërkurë, 08 Qershor 2016 07:58    pdfShtypEmail
konferenca-roshi-veseliAshtu sic ishte programuar, dje rreth ores 17:00 eshte zhvilluar konferenca e pare e kombetares ne France. Ne kete konference i jane pergjigjur pyetjeve te gazetareve lojtaret Fereric Veseli dhe...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL