HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
Ekipi zhvillon stervitjen ne Lion
nga Administrator    E shtunë, 18 Qershor 2016 19:00    pdfShtypEmail
shqiperia-stervitje-lionSot mbasdite ekipi yne kombetar ka zhvilluar stervitjen para ndeshjes Rumani - Shqiperi. E vecanta e stervitjes ka pase te beje me vendin ku eshte zhvilluar ajo. Per shkak te demtimit te fushes te...
Lexo ma...
 
Kombetarja niset per ne Lion
nga Administrator    E shtunë, 18 Qershor 2016 10:41    pdfShtypEmail
kombetarja-nisje-lionEkipi kombetar eshte nisur sot ne mengjes per ne Lion ku do te zhvilloje ndeshjen e fundit ne grupe kunder ekipit te Rumanise. Mbas zhgenjimit me ndeshjen kunder Frances, ku kombetarja jone pesoi 2...
Lexo ma...
 
De Biasi: Per ditelindje dua fitore
nga Administrator    E premte, 17 Qershor 2016 14:24    pdfShtypEmail
ditelindja-de-biasiDje, tranjeri i kombetares shqiptare Gianni De Biasi ka mbushur 60 vjec. I gjithe stafi i Shqiperise me ne krye presidentin e federates shqiptare Armando Duka kane uruar tranjerin italian dhe kane...
Lexo ma...
 
Shqiperia e pafat, humbet ne minutat e fundit
nga Administrator    E mërkurë, 15 Qershor 2016 22:58    pdfShtypEmail
france-shqiperi-shtyllaEkipi kuqezi eshte dorezuar ne minutat e fundit duke i dhene mundesi gjelave francez te kalojne ne avantazh ne minuten e 90. Nje Shqiperi qe ka luajtur me plot grinte ku ka zhvilluar nje pjese te...
Lexo ma...
 
Kombetarja arrin ne Velodrome
nga Administrator    E mërkurë, 15 Qershor 2016 18:41    pdfShtypEmail
tifozet-velodromeEkipi yne kombetar ka arritur ne stadiumin Velodrome te Marsejes. Ato menjehere kane hyre ne fushe per te vizituar stadiumin para nxjehjes te zakonshme para fillimit te takimit. Lojtaret jane...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL