HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
Kombetarja vijon pergatitjet ne France
nga Administrator    E martë, 07 Qershor 2016 14:45    pdfShtypEmail
ekipi-stervitje-franceKombetarja shqiptare ka vijuar pergatitjet per Euro 2016. Sot paradite ekipi eshte grumbulluar ne qendren stervitore Yves-Le Jannou te Perros-Guirec. Ne diten e dyte lojtaret kane bere ushtrime...
Lexo ma...
 
Kombetarja arrin ne France
nga Administrator    E hënë, 06 Qershor 2016 14:43    pdfShtypEmail
shqiperi-mireseardhjeEkipi yne kombetar ka mberritur ne rezidencen e saj te perkoheshme ne France. Delegacioni shqiptar eshte pritur nga perfaqesues te pushtetit vendor si edhe nga perfaqesues te UEFA-s.
Te gjithe...
Lexo ma...
 
Kombetarja niset per ne France
nga Administrator    E hënë, 06 Qershor 2016 11:14    pdfShtypEmail
kombetarja-franceKombetarja shqiptare sot paradite eshte nisur per ne France, ku do te marre pjese ne finalet e Euro 2016. Para nisjes ka qene i pranishem edhe kryeministri i vendit Edvin Rama. Ai ka pershendetur...
Lexo ma...
 
Shqiperia humb testin kunder Ukraines
nga Administrator    E hënë, 06 Qershor 2016 08:50    pdfShtypEmail
shqiperi-ukraine-bergamoTe premten Shqiperia ka humbur ne nje test shume te rendesishem kunder ekipit te Ukraines. Ekipi yne kombetar ka zhvilluar nje pjese te pare te mire por perseri gabimet ne repartin mbrojtes dhe...
Lexo ma...
 
Kombetarja gati per ndeshjen kunder Ukraines
nga Administrator    E enjte, 02 Qershor 2016 22:51    pdfShtypEmail
ekipi-trasfer-bergamoSot paradite ekipi yne kombetar ka lene rezidencen e saj ne Austri per te udhetuar drejt Italise, ku neser ne oren 20:30 do te zhvilloje ndeshjen e fundit miqesore kunder Ukraines.
Tranjeri De...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL