HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuze ndërron plan, shkon ne Vlore
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 29 Gusht 2009 14:00   pdfShtypEmail
Trajneri i kombetares se Shqiperise Josip Kuze qe mberriti dje ne josip_kuzhe
Tirane, per te filluar pergatitjet me
 skuadren kombetare ka vendosur qe te mos qendroje ne Tirane per te pare takimin Tirana-Skenderbeu, por te udhetoje drejt Vlores per te ndjekur ndeshjen midis dy kryesueseve te kampionatit, Flamurtarit dhe Dinamos. te dyja skuadrat javen e pare te kampionatit arriten fitore 3-1 jashte fushave te tyre. Flamurtari mundi kampionen Tirana ne stadiumin "Qemal Stafa" 3-1, ndersa Dinamo, mundi debutuesen e ketij sezoni Kastriotin ne Kruje me te njejtin rezultat

Enea Shtrepi

busy
komente