HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Shqiperia-Andora te merkuren ne Qemal Stafa ora 20:00
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 29 Maj 2010 22:13   pdfShtypEmail

stadiumi_kombetar_qemal_stafa_thumbNdeshja miqesore mes Shqiperise dhe Andores do te zhvillohet ne stadiumin kombetar Qemal Stafa, ne mbremjen e te merkures ne ora 20:00. Ishte parashikuar qe kjo ndeshje te zhvillohej ne stadiumin Niko Dovana ne Durres, per te inaguruar impiantin e dritave qe eshte instaluar por qe ende nuk ka mundur te perfundoje. Kjo ka bere qe drejtuesit e FSHF-se ta zhvendosin kete takim ne stadiumin kombetar Qemal Stafa.

Enea Shtrepi


busy
komente