HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Arjan Beqaj: Jam gjithnje i gatshem
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Gusht 2010 00:33   pdfShtypEmail

beqaj_nderhyn_kuqe_Portieri i kombetares se Shqiperise, Arjan Beqaj i cili u rikthye ne porten kuqezi pas nje mungese afro 2 vjecare (takimi i fundit ishte ndaj Portugalise ne tetor 2008) ndjehej teper i kenaqur qe me ne fund ishte ne gjendje te luante per kombetaren. "Jam teper i kenaqur qe isha ne gjendje te rikthehem ne porte dhe te ndihmoj skuadren tone. Kjo ndeshje ishte nje testim i mire, si per mua, ashtu edhe per shume lojtare te ekipi perpara eliminatoreve per te pare gjendjen ne te cilen ndodhen pjestaret e ekipit. Besoj se kemi nje skuader te mire dhe rikthimi i Skeles e Lales mund ti jape nje shtytje pozitive nnivelit te ekipit. Une jam i gatshem ta ndihmoj skuadren me eksperiencen time sa te kem mundesi dhe te jete e nevojshme", perfundoi prononcimin e tij pas ndeshjes, portieri i kombetares se Shqiperise.

Kel Naraçi


busy
komente