HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Euro 2012/ Te premten paradite Kuzhe le spitalin per te vizituar lojtaret ne grumbullim
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Tetor 2010 19:33   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjePak ore para ndeshjes me Bosnjen, trajneri Josip Kuzhe do te lere spitalin per te udhetuar drejt Durresit aty ku lojtaret kuqezi jane te grumbulluar. Kroati do te largohet me ndihmen e stafit mjeksor qe do ta shoqeroje per periudhen kohore qe ai do te qendroje jashte spitalit dhe pasi te flase me futbollistet e tij, Kuzhe do te rikthehet serish ne dhomen e spitalit amerikan ku qendron prej nje jave. Tekniku ka zgjedhur te beje nje sacrifice te tille per ti qendruar dhe motivuar sa me teper futbollistet e tij, ne prag te nje ndeshje decisive per te ardhmen e perfaqesueses sone ne keto eleminatore.

Enea Shtrepi


busy
komente