HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lorik Cana: Jemi ekip ne rritje
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Shkurt 2011 06:58   pdfShtypEmail
lorik_cana_kuqeziPasi kane folur trajneri Kuzhe dhe kapiteni Lala detyrimisht nuk mund te rrinte pa dhene mendimin e tij lideri dhe zv.kapiteni i kombetares tone Lorik Cana ku ai e vuri theksin mbi te ardhmen e kombetares. "Kam besim se me keta djem qe po luajne shume mire dhe ne ligat perkatese ne do te arrijme shume. Une ju kam thene dhe para 4 vjetesh pra ne 2007 qe ne jemi nje ekip me elemente te rinj, ndersa tani mendoj se kemi arritur pjekurine e duhur dhe jemi konsoliduar si ekip", perfundoi Cana duke mos i dhene shume rendesi ndeshjes me Sllovenine.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente