HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Lorik Cana aplikon per pasaporte biometrike
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Mars 2011 23:07   pdfShtypEmail
LORIK_CANALorik Cana dje ka lene grumbullimin ne Durres dhe ka shkuar ne Tirane per te aplikuar per pasaporten e re biometrike. Mesfushori kuqezi ne oret e para te paradites ka shkuar ne kryeqytet ne njesine bashkiake numer pese dhe ka bere aplikimin e paguar kuoten e nevojshme te parave. Canes i skadon se shpejti pasaporta e vjeter dhe kjo e ka bere qe te aplikoje per pasaporten biometrike. Ne dreke Loriku eshte bashkuar me skuadren duke u vene ne urdhrat e trajnerit Josip Kuzhe.

Pirro Nika

busy
komente