HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe: Ne duam ti fitojme piket me merite
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Mars 2011 15:34   pdfShtypEmail
josip_kuzheTrajneri kroat i kombetares tone Josip Kuzhe deklaroi dhe dha mendimin e tij dhe per situaten e kundershtarit tone te rradhes Bosnjes. Ai tha: "Ne nuk na intereson te skualifikohet Bosnja. Ne duam qe rezultatet ti tregoj fusha dhe jo perfitimet nga ky apo ai ekip. Ne do te pregatitemi mire per te marre pike kunder tyre dhe do ti kemi ne dispozicion te gjithe lojtaret. Kam plane afatshkurtra dhe po mendoj per dy ndeshjet e ardhshme me Bosnjen dhe me Francen. Shpresoj te bejme me te miren dhe dua t'ju them se ne do te angazhohemi dhe perqendrohemi shume per keto sfida. Do te kemi te njejtin intensitet si ne takimin qe zhvilluam kunder Bjellorusise. Na ngelet vetem te shpresojme dhe te besojme tek ky ekip kombetar".-perfundoi deklaraten trajneri i ekipit tone kombetar.

Skerdilaid Sulozeqi

busy
komente