HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Me 17 qershor lista per miqesoren ne Argjentine
nga AlbaniaSoccer   E premte, 10 Qershor 2011 20:53   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeTrajneri i kombetares shqipetare Josip Kuzhe do te marre me vete ne Argjentine shume lojtare te rinj dhe do te lere pushim veteranet qe tani kane filluar pushimet. Kuzhe vete eshte kthyer ne shtepine e tij ne Kroaci dhe ne Tirane do te kthehet ne 17 qershor kur do te bej edhe listen e 18-te futbollisteve qe do te marri me vete ne kontinentin e larget ku Shqiperia do te ndeshet ne miqesore me 20 qershor me yjet e Argjentines. Nje kombetare e re ne moshe por me shume telente brenda do te jete ajo qe Kuzhe ka ndermend te marri me vete.


busy
komente