HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Armando Duka: Nga sot ne pune per trajnerin e ri
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 20 Tetor 2011 22:17   pdfShtypEmail

duka-armandPasi ka bere zyrtar divorcin me Josip Kuzhen, presidenti Federates Shqiptare te Futbollit ka folur per pasardhesin e tij. “Sot mbyllem bashkepunimin me Josip Kuzhen dhe nga ky moment jemi te lire te punojme per te gjetur emrin e ri qe do te marre drejtimin e Shqiperise. Akoma nuk kemi vendosur pasi deri ne kete moment kemi pasur trajner Kuzhen. Duhej bere kjo zgjedhje sepse duhej ta merrte skuadren nje njeri me energji te reja per te pergatitur nje skuader te re”, u shpreh Armando Duka.


busy
komente