HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Gjermani Kostner ne Tirane, gati te marre drejtimin e kuqezinjve
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 07 Nentor 2011 21:47   pdfShtypEmail
lorens___gunther__kostneyLorenz Gunther Kostner me shume mundesi do te zevendesoje Josip Kuzhen ne stolin  e kuqezinjve. Ish zv trajner i Wolfsburg vitin e shkuar, ka qene trajner i Karlsruhe , Unterhaching, Freiburg dhe Koln me pare.Ai per momentin ndodhet ne Shqiperi dhe burime jo zyrtare prane FSHF deklarojne se te enjten mund te behet prazantimi i tij zyrtar.Gjermani Kostner mund te drejtoje dy miqsoret e ketij muaji dhe te nise rindertimin e Shqiperise

busy
komente