HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ FSHF e konfirmon, miqesore me Gjeorgjine ne 29 shkurt
nga AlbaniaSoccer   E martë, 06 Dhjetor 2011 16:30   pdfShtypEmail

Kombetarja-e-ShqiperiseFSHF e ka konfirmuar te marten ne mesdite lajmin se kombetarja do te luaj nje ndeshje miqesore ne muajin shkurt. Ky takim do te zhvillohet jo ne Shqiperi, por ne Gjeorgji me skuadren vendase.

Vendosni baste me www.Betsonic.com per shanset me te mira per te fituar

Te dyja federatat kane vendosur qe kjo miqesore te luhet ne daten 29 shkurt. Per ekipin tone perfaqesues do te jete ndeshja e pare per vitin 2012 dhe me shume mundesi do te jete edhe ndeshja debutuese per trajerin e ri qe pritet te emerohet ne ditet e para ate janarit.busy
komente