HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Në Fokus / FSHF i bën ofertë zyrtare De Biasit!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 11 Dhjetor 2011 18:15   pdfShtypEmail
fshf_stadiumiPërfundimisht, burime pranë Federatës Shqiptare të Futbollit bëjnë të ditur për Albaniasoccer.com, se aktualisht nuk është arritur asnjë akord me ndonjë prej kandidatëve për të marrë drejtimin e skuadrës kombëtare të Shqipërisë. Mësohet se Xhani De Biasi është i vetmi kandidat të cilit Federata i ka afruar një marrëveshje dhe i ka paraqitur një propozim zyrtar për të qenë trajneri i ardhshëm i kombëtares se Shqiperise. De Biasi për momentin nuk ka informuar nese do ta pranoje oferten e paraqitur.

busy
komente