HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ Bogdani le Cezenen per Sienen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 01 Shkurt 2012 01:05   pdfShtypEmail
erion_bogdani_cezenaSiena ka bere zyrtare ne diten e fundit te merkatos afrimin e sulmuesit shqiptar Erion Bogdani. Kjo skuader pasi ka deshtuar te marre Filipo Inzagin pasi ai I ka thene jo, ka gjetur menjehere zgjidhje tek bomberi kombetares shqiptare. Bogdani do te kryeje testet mjekesore dhe te merkuren do te prezantohet ne skuadren e re. Ai ka luajtur edhe me pare me Sienen, dy vite nga 2005-2007 dhe ne 47 ndeshje ka realizuar 13 gola.

busy
komente