HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Dopiete e Gashit ne Zvicer
nga AlbaniaSoccer   E diel, 24 Nentor 2013 15:50   pdfShtypEmail

Shkelzen-GashiShkelzen Gashi ka shenuar nje dopiete me mjaft vlera per skuadren e tij te Grashopersit. Mesfushori shqiptar ka permbysur disavantazhin qe skuadra e tij numeronte deri ne minuten e 59’ kur rezultati ishte 2-1 per ekipin e Aaraut. Gashi ka shenuar golin e barazimit dhe te avantazhit 2-3 ne minuten e 66’. Krejt ndeshja eshte mbyllur me rezultatin 2-4 ndersa per Gashin, me dy golat e shenuar tani jane bere gjithsej 3 te tille te shenuar ne kampionat. Mesfushori eshte zbulimi i Xhani De Biazit dhe eshte nje lojtar premtues per te ardhmen kuqezi.


busy
komente