HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Amir Abrashi ne planet e Ajaksit
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Dhjetor 2013 23:18   pdfShtypEmail

amirabrashi thumbPortali i njohur qe tregon levizjet e mundshme te lojtareve ne Europe dhe me gjere ka shkruar per shqiptarin Amir Abrashi. Mesfushori i talentuar qe luan per skuadren e Grasshoperit eshte ne planet e Ajaks. Gjigandet hollandez e kane piketuar dhe po e ndjekin per ta tentuar shume shpejt. Abrashi eshte lojtar nen kontrate dhe zvicerianet  qe per momentin kushton shume. Abrashin e duan edhe disa klube italiane por gjithashtu ai eshte ne planet edhe te Bazelit qe po e ndjek prej nje viti.


busy
komente