HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ PAOK rikthen ne skuader pas tre muajsh Ergys Kacen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Dhjetor 2013 21:34   pdfShtypEmail

Ergys-KaçeErgys Kace me ne fund eshte rikthyer tek PAOK. Disa muaj larg fushave dhe shume polemika e kane detyruar shqiptarin te mendoje largimin ne janar nga Greqia por se fundmi, ne ndeshjen me Atromitos, shqiptari ka qene ne stol. Presidenca selanikase vendosi qe Kaçe te rikthehet ne nje ndeshje, ku numri i tifozeve bardhezi do jete i paket, ne menyre qe edhe korçari te ndihet me i qete. Ne kete ndeshje PAOK ka barazuar ndersa Kace pas tre muajsh jashte, ka qendruar vetem ne stol.


busy
komente