HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
De Biasi shpall listen e lojtareve kunder Austrise dhe Luksemburgut
nga Administrator   E hënë, 21 Mars 2016 14:43   pdfShtypEmail

xhani debiasiTranjeri i kombetares shqiptare Gianni De Biasi ka publikuar listen e lojtareve te cilet do te kete ne dispozicion per 2 ndeshjet miqesore te marsit. Ne kete liste jane te pranishem lojtaret qe De Biasi ka thirrur edhe ne ndeshjet e tjera me perjashtim talentit Rashica i cili do te jete i disponueshem vetem per ndeshjen e dyte kunder Luksemburgut.

Ja dhe lista e plote e lojtareve qe jane thirrur nga tranjeri per dy sfidat kunder Austrise dhe Luksemburgut:
Portier: Berisha, Shehi, Hoxha.
Mbrojtes: Hysaj, Cana, Gjimshiti, Veseli, Ajeti, Mavraj, Aliji, Agolli.
Mesfushor: Basha, Kaçe, Xhaka, Lila, Roshi, Shala, Lenjani, Memushaj, Kukeli, Abrashi.
Sulmues: Balaj, Cikalleshi, Sadiku, Gashi, Rashica.


busy
komente