HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-19/ Short i veshtire per kuqezinjte e Strakoshes, por luhet ne Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Nentor 2011 00:29   pdfShtypEmail

u-19_shqiperiKombetarja U-19 e drejtuar nga ish portieri njohur Foto Strakosha ka mesuar sot emrat e kundershtareve per eleminatoret e europianit te ardhshem. Kuqezinjte kane rene ne nje grup te forte dhe do ti duhet te perballen me Belgjiken, Italine dhe Bjellorusine. Por fati i ka shperblyer ata kur eshte percaktuar qe ndeshjet te zhvillohen me sistem grumbullimi te gjitha ne Shqiperi. Keto takime do te luhen ne datat në datat 12, 14 dhe 17 tetor 2012.

Grupi 7

Belgjike

Itali
Bjellorusi
SHQIPERI


busy
komente