HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-17/ Tre ndeshje miqesore per ekipin e drejtuar nga Mustedanagic
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Janar 2012 15:43   pdfShtypEmail

u-17_shqiperi_kosova_1_1Federata Shqiptare e Futbollit ka planifkuar per skuadren perfaqesuese te Shqiperise U-17 tre ndeshje miqesore.

I gjithe ky program eshte organizuar per ti ardhur ne ndihme pergatitjes qe po ben trajneri Mustedanagic dhe futbollistet e  rinj te cileve ai u ka besuar,  perpara ndeshjeve te Grupit T Elites ne Kampionatin Europian.

Keshtu me 21 dhe 23-Shkurt, Under-17 e Shqiperise do te luaje kunder moshatareve nga Sllovenia ne vendin tone, nderkohe qe me 26-Shkurt po ne Shqiperi do te luhet takimi Shqiperi-Bullgari.

Sic dihet kuqezinjte 17-vjecare ndeshjet zyrtare do ti zhvillojne ne Hollande duke filluar nga data 23-Mars 2012.


busy
komente