HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Artan Bushati shpall listen anti Poloni
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Tetor 2011 17:31   pdfShtypEmail

u-21_skuaderTrajneri i Kombetares se Shqiperise U-21 Artan Bushati ka shpallur listen  e lojtareve te cilet do te jene te gatshem per ndeshjen e kthimit me Polonine ne kuader te Eliminatoreve te Kampionatit Europian per kete grup moshe.

Te preferuarit e Bushatit per takimin qe do te luhet ne Poloni me date 11.10.2011 jane

Portjere: Stivi Frasheri dhe Endi Naco

Mbrojtes : Roland Peqini, Orges Gava, Antonio Marku, Alis Bacaj, Rustem Hoxha, dhe Andrea Kule

Mesfushore: Armand Vajushi, Mergim Brahimi, Imran Bonjaku, Bruno Telushi, Fatmir Musabelliu, Albi Dosti, Erion Vucaj dhe  Eni Imami

Sulmues: Bekim Bala dhe Armand Sadiku

Dy takimet e para te cilat Under 21 i Shqiperise i luajti ne Korce perfunduan Shqiperi - Poloni 0-3 dhe Shqiperi - Moldavi 4-3.

FSHF


busy
komente