HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Perfundimisht:Bekim Bala te Tirana
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 20 Janar 2011 19:33   pdfShtypEmail
Bekim_Bala2Ne mbremjen e dites se sotme presidenti i Tiranes Refik Halili ka permbyllur me sukses ceshtien "Bala". Biseda midis presidentit te Vllaznise Valter Fushaj dhe atij te Tiranes ka perfunduar me sukses ku Tirana ka mare perfundimisht sherbimet e Shkodranit Bekim Balaj. Diten e shtune te dyja palet do te firmosin per kalimin e Bekim Bales te F.K.  Tirana per nje kontrate me shume se nje vit.  Nga burime te sigurta afer Futboll Klub Tiranes.

Besi Donati


busy
komente