HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 26 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Apolonia/ Shpetim Mocka huazohet te Apolonia!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 27 Shkurt 2012 18:41   pdfShtypEmail

shpetim_mockaPortieri i talentuar vlonjat Shpetim Mocka eshte huazuar nga Flamurtari te Apolonia e fierit. Me ardhjen e trajnerit tiranas Shkelqim Muca marredheniet midis te dyve paten nje acarim madje ai se grumbullonte as ne ekip. Duke pare kete situar aspak te mire drejtuesit e Flamurtarit menduan  ta huazojne ate te ekipi i Apolonise.

Diten e sotme “Gjigandi”, ka zhvilluar stervitjen e pare me ekipin e tij te ri dhe pritet te jete ne fushen e lojes qe ne ndeshjen me Shkumbinin.


busy
komente