HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Endri BAKIU

Personal data

Picture of Endri BAKIU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Endri BAKIU
Birthday (Age):06. Janar 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini100--------
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--1-----
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100--------
Saturday September 26DinamovsShkumbini010--------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta010--------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini010--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini010--------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci010--------
Saturday November 07TiranavsShkumbini010--------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu010--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi010--------
Sunday December 06BesavsShkumbini010--------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100--------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo1001-------
Thursday December 24TeutavsShkumbini100--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia101--------
Friday January 29ShkumbinivsFlamurtari100--------
Saturday February 06LacivsShkumbini100--------
Sunday February 14ShkumbinivsTirana101--------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100--1-----
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia100--------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100--------
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta1011-1-----
Sunday April 11LacivsShkumbini100--------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana100--------
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday May 14ShkumbinivsKastrioti101--------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini100--------
Games total23942-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis52311-------
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis------------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis541-6-------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori1082413-3--1--
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani116525-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1612442-3-----
Career Total4732151127-8--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor