HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 30. Gusht 2009 - 19:00 h

ShkumbiniBesa
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Gusht 2009
Match Time :19:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Albano JANKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
  • 92' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )
  • 4' : Sokol CIKALLESHI ( 1 )
  • 68' : Meglid MIHANI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 16' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )
  • 41' : Roland DERVISHI ( 1 )
  • 5' : Erbim FAGU ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 65' : Roland DERVISHI ( 1 )