HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Bruno OKSHTUNI

Personal data

Picture of Bruno OKSHTUNI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bruno OKSHTUNI
Birthday (Age):16. Mars 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 30ShkumbinivsBesa010--------
Sunday October 18BesavsFlamurtari010--------
Sunday December 06BesavsShkumbini010--------
Games total030--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Besa------------
Kategoria Superiore 2010-11Besa------------
Kategoria Superiore 2009-10Besa2-2---------
Kategoria 1 2009-10Luftetari44-22-1-----
Career Total64222-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariMesfushor