HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Besa [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Edvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)22--------
 Taulant GUMA  - (-)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Saimir CELHAKA  Republika e Shqiperise21. Nentor 1990 (33)52311-1-----
 Eglajd DEDEJ  Republika e Shqiperise02. Mars 1990 (34)2111--------
 Mirel DUKA  Republika e Shqiperise09. Janar 1991 (33)44--1-------
 Erand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)44--1-1-----
 Gezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)55--1-------
 Laert NDONI  Republika e Shqiperise11. Prill 1986 (38)22----------
 Skerdian PERJA  Republika e Shqiperise03. Mars 1991 (33)541---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Paulin DHEMBI  Republika e Shqiperise09. Gusht 1979 (44)33--5-------
 Arbnor FEJZULLAHU  - (-)55-1--------
 Meglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)33--3-1-----
 Bruno OKSHTUNI  Republika e Shqiperise16. Mars 1987 (37)------------
 Artion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)33-12-2--1--
 Bazion TRAGAJ  Republika e Shqiperise16. Gusht 1988 (35)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 14-6--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Darlien BAJAZITI  Republika e Shqiperise07. Korrik 1994 (29)------------
 Dorian BUBEQI  Republika e Shqiperise- (-)42211-1-----
 Sokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)------------
 Rigers DUSHKU  Republika e Shqiperise08. Shtator 1991 (32)4221--------
 Mateo HASA  - (-)55-33-------
 Besmir HYLVIU  - (-)1-1---------
 Daniel ROSHI  Republika e Shqiperise- (-)32112-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 20-7--1--
 Stafi i Besa [Besa]

 Funksioni
Gugash MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer