HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Luftetari [LUF]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Gentian Dilaver AJDINIGentian Dilaver AJDINI  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1986 (37)----
0Rezart BERBERIRezart BERBERI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)----
0Arbri BISTRIArbri BISTRI  Republika e Shqiperise12. Dhjetor 1983 (39)899802
0Elvis BIZHGAElvis BIZHGA  Republika e Shqiperise13. Maj 1989 (34)866802
0Mikel BRAHIMIMikel BRAHIMI  Republika e Shqiperise25. Janar 1987 (36)8626603
0Adi DALANIAdi DALANI  Republika e Shqiperise04. Janar 1989 (34)----
0Bashkim GAXHAJBashkim GAXHAJ  Republika e Shqiperise18. Tetor 1982 (41)1414--
0Renato GRABOVARenato GRABOVA  Republika e Shqiperise20. Mars 1989 (34)14211411
0Erjon KACIErjon KACI  Republika e Shqiperise23. Qershor 1980 (43)11-1
0Fatjon KAZMAFatjon KAZMA  Republika e Shqiperise- (-)----
0Ardian KENDELLAArdian KENDELLA  Republika e Shqiperise24. Mars 1989 (34)866801
0Ardian KOLAArdian KOLA  Republika e Shqiperise24. Gusht 1984 (39)1313-3
0Elvis LAZEElvis LAZE  Republika e Shqiperise28. Qershor 1986 (37)432411
0Rezart LLACERezart LLACE  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1990 (33)----
0Julian LLUKAJulian LLUKA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1991 (32)81180-
0Neritan NOVINeritan NOVI  Republika e Shqiperise03. Shtator 1970 (53)1919-4
0Theodhori PUCITheodhori PUCI  Republika e Shqiperise30. Nentor 1992 (31)14751423
0Bledar SHALARIBledar SHALARI  Republika e Shqiperise26. Dhjetor 1985 (37)2020--
0Emiliano SHEHAJEmiliano SHEHAJ  Republika e Shqiperise25. Maj 1989 (34)10111001
0Nertil STOJANertil STOJA  Republika e Shqiperise11. Tetor 1986 (37)1919-3
0Ervin SULEJMANiErvin SULEJMANi  Republika e Shqiperise- (-)11--
0Sokol XHIXHASokol XHIXHA  Republika e Shqiperise- (-)77-1
0Elton ZHOLIElton ZHOLI  Republika e Shqiperise- (-)22642223
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Fation GERXHOLLIFation GERXHOLLI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1990 (33)----------
0Festim MIRAKAFestim MIRAKA  Republika e Shqiperise31. Dhjetor 1987 (35)2323----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Besmir SINANIBesmir SINANI  Republika e Shqiperise23. Maj 1985 (38)2121-11-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-5-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bruno OKSHTUNIBruno OKSHTUNI  Republika e Shqiperise16. Mars 1987 (36)77-52-1-----
0Gentian SHKOZAGentian SHKOZA  Republika e Shqiperise21. Maj 1984 (39)17161512-2-----
0Saimir XHARGALLIUSaimir XHARGALLIU  Republika e Shqiperise27. Korrik 1985 (38)2121-24-6-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 19-14-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Erald PUSTINAErald PUSTINA  Republika e Shqiperise- (-)2222-64-6-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 23-20-----

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit