HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Festim MIRAKA

Personal data

Picture of Festim MIRAKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Festim MIRAKA
Birthday (Age):31. Dhjetor 1987 (36)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--1---
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100------
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100------
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport100------
Saturday September 26BurrelivsLuftetari100------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani100------
Sunday October 18SopotivsLuftetari100------
Saturday October 24LuftetarivsBylis100------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari100------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100------
Saturday November 21LuftetarivsAda100------
Saturday November 28TurbinavsLuftetari100------
Saturday December 05LuftetarivsElbasani100------
Saturday December 12KamzavsLuftetari100------
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100------
Saturday January 30LuftetarivsLushnja100------
Thursday February 11PogradecivsLuftetari100------
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj100------
Saturday February 20Bilisht SportvsLuftetari100------
Saturday February 27LuftetarivsBurreli100------
Monday March 08PartizanivsLuftetari100------
Saturday March 20LuftetarivsSopoti100------
Saturday March 27BylisvsLuftetari100------
Games total2300--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari----------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari----------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari11--------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari66--------
Kategoria 1 2014-15Pogradeci----------
Kategoria 1 2013-14Pogradeci----------
Kategoria 1 2010-11Lushnja22--------
Kategoria 1 2009-10Luftetari1111----1---
Career Total2020----1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariPortier
Kategoria 1 2014-152014-15PogradeciPortier
Kategoria 1 2013-142013-14PogradeciPortier
Kategoria 1 2010-112010-11LushnjaPortier
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariPortier