HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Elvis BIZHGA

Personal data

Picture of Elvis BIZHGA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elvis BIZHGA
Nickname:Avenir
Birthday (Age):13. Maj 1989 (30)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday September 26BurrelivsLuftetari010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 24LuftetarivsBylis010-
Saturday October 31SkraparivsLuftetari101-
Saturday November 21LuftetarivsAda101-
Saturday November 28TurbinavsLuftetari100-
Saturday December 05LuftetarivsElbasani100-
Thursday February 11PogradecivsLuftetari100-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj010-
Saturday February 20Bilisht SportvsLuftetari100-
Games total6802-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Luftetari622601-
Career Total622601-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariPLAYERS